Ekonomi

Bursa Uluslararası Bebek, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı Başladı

Bursa Uluslararası Bebek, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı (Junioshow) başladı.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde, Bebek ve Çocuk Konfeksiyon Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğiyle, KFA Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiriliyor. 16 Kasım Perşembe gününe kadar ziyaret edildi.

19. kez düzenlenen fuarda 0-12 yaş ilkbahar-yaz giyim koleksiyonları, bebek ihtiyaçları, yenilikçi çalışmalar ve tasarımlar ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Fuarda gazetecilere açıklamalarda bulunan BEKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yıldız, dünyadaki ekonomik ve siyasi koşullara rağmen bir fuarı daha gerçekleştirmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Fuarın faydalı ve verimli geçmesini dileyen Yıldız, “Fuarımızda 70’e yakın firmamız var. Binden fazla müşterinin gelmesini planlıyoruz. Bu yeni tarihle birlikte fuarımızın daha verimli ve verimli geçmesini umuyoruz. Öncekilere göre faydalı bir fuar. Sektörün içinde olduğumuz için böyle bir dönemde fuar düzenliyoruz.” “Biz temsilciyiz. Bursa, bebe ve çocuk giyim sektörünün Türkiye’de en fazla üretim yaptığı bir şehir.” söz konusu.

BTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Kuş, fuarın yeni bir konsept, yeni bir tarih ve yeni bir anlayışla Bursa’ya ve bebe-çocuk giyim sektörüne güç katacağını söyledi.

BTSO olarak sektörlere destek vermeye devam edeceklerini belirten Kuş, şöyle konuştu:

“İnşallah önümüzdeki dönemde de diğer sektörlerle ilgili çeşitli etkinlikler düzenleyerek firmalarımızın yurt dışındaki pazar payını artırmak için elimizden geldiğince Bursa’ya ve ülkemize destek olmaya devam edeceğiz. Bugün burada bine yakın ziyaretçiyi ağırlıyoruz. Bunun sonucunda da fuar önemli bir fuar, “Umarım dokuma sektörünün sıkıntı yaşadığı bu dönemde firmalarımıza ve bölümümüze yeni bir soluk kazandıracaktır.”

haber-korkut.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu