Yaşam

Ece Erken “Şafak’ın en çok istediği şeydi” Sözleriyle Açıkladı!…

ünlü sunucu Ece Erkenduygusal bir paylaşım yaparak “Dawn’ın En Çok İstediği Şeydi” Sözleriyle Duyurulur. Mahkeme sonunda ünlü sunucunun saplantılı bir hayranı olan Erdal Çınar hakkında karar verdi. Detaylar haberimizde…

Ece Erken “Şafak’ın En Çok İstediği Şeydi” Sözleriyle Açıkladı!…

Ece Erken, Erdal Çınar isimli kişinin cep telefonundan mesaj atarak kendisini ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu tehdit ettiğini iddia etti. Ünlü sunucu daha sonra iki yıl önce Erdal Çınar hakkında bir hata yaptı.
2021’de görülen duruşmada şikayetçi olan sunucu Ece Erken ve tutuksuz yargılanan sanık Erdal Çınar hazır bulundu ve sanıklar hakkında iddianame hazırlandı.

“Akıl Hastanesine Yatmaya Karar Verdi…”

Ece Erken, sosyal medya hesabından Erdal Çınar davasının sonuçlandığını duyurdu. Hesabından konu hakkında açıklayıcı bir metin yayınlayan ünlü sunucu, obsesif zanlının hudut ve akıl hastanesine kaldırılacağını duyurdu.

Ece Erken, “Yıllardır peşimde olan sapık Erdal Çınar hakkında Şafak’ın değerli avukatım Helin Ballıkaya’nın da aralarında bulunduğu mahkeme bugün sonuçlandı ve mahkeme Erdal’ın akıl hastanesine yatırılmasına karar verdi. Tanrı seni korusun. Şafak’ın en çok istediği buydu.”sözleriyle duyurdu…

atkaracalarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu